Wpisy użytkownika Jestem Luna z dnia 17 kwietnia 2016

Liczba wpisów: 1

soyluna147
 
Premiera serialu już niedługo odbędzie się w Polsce, na dowód tego wczoraj kanał Disney Channel zaprezentował nam 3 minutowy polski zwiastun Soy Luny:Kto dubbinguje Lunę?

Otóż naszą główną bohaterkę dubbingować będzie KATARZYNA SAWCZUK!


katarzyna-sawczuk_24228275.jpgWiele osób na pewno kojarzy 19 letnią Kasie z programu The Voice Of Poland w którym w IV edycji doszła do finału czy też z różnych filmów w których grała, takich jak: "Miasto 44", "Skazane", "Czas honoru - Powstanie". Można ją także zobaczyć w serialach: "Na dobre i na złe" oraz "Barwy szczęścia".

actor_1383037122.jpgCo sądzicie o Kasi? Czy waszym zdaniem Disney dobrze zrobił powierzając jej dubbing serialowej Luny?
  • awatar Call me - Sharon: Nie podoba mi się jak ona dubinguje powinni wziąć kogoś innego
  • awatar Damon⭐: Co do zwiastunu - zaciekawił, jednakże nie tak bardzo jak zwiastuny VIOLETTY :) No ale co zrobić! :D Jakoś nie zwróciłam uwagi na głos tej Kaśki... Bardziej oglądałam i chłonęłam informacje i obrazy z trailera. Oprócz tego sądzę, że ten serial będzie się różnił od kultowego serialu ("VIOLETTA") dla nastolatek tym, że pojawił się tam wątek tego dziadka i historii z nim związanej... :/ Ten wątek mnie bardzo zainteresował! :D
  • awatar ≈¢αѕтαωαу✹: Według mnie jej głos pasuje. W końcu nie wszystko musi być takie samo jak w Violetcie, mam nadzieję, że producenci i reżyser wykazali sie oryginalnością i nie będzie to czyste zdzierstwo. 16 maja będę w Anglii, więc będę oglądać serial z opóźnieniem
Pokaż wszystkie (3) ›